Zarządza:Tomasz Zaborowski tomasz.zaborowski(at)mojeopinie.pl
Działy tematyczne:

Polityka - Świat:

Bartłomiej Bartoszek bbartoszek85(at)gmail.com
Anna Kotfis annakotfis(at)interia.pl
Piotr Woyke wojewoda1(at)gmail.com
Paweł Dąbrowski dabrowski.p(at)interia.eu
Michał Lipa michal.lipa(at)yahoo.com
Marcin Maroszek marcinmaroszek(at)wp.pl
Agnieszka Piasecka apkmedia(at)gmail.com
Piotr Kuspys p.kuspys(at)dyplomacja.pl
Marcin Mazur francuz-bat(at)o2.pl

Polityka krajowa:

Opiekun Juliusz Sabak - juliusz_sabak(at)o2.pl
Azrael azraelkk(at)gmail.com
Witold Jarzyński witek-jarzynski(at)wp.pl
Michał Gadziński m.gadzinski(at)gmail.com
Michał Magrowski mmagrowski(at)wp.pl

Gospodarka

Współpracują
Witold Jarzyński witek-jarzynski(at)wp.pl
Ireneusz Wieczorek ireneusz.wieczorek(at)gmail.com
Jan Lewandowski janlew74(at)poczta.onet.pl
Katarzyna Szczepaniak szczepaniak.k(at)interia.pl

Historia:

Bartłomiej Bartoszek bbartoszek85(at)gmail.com
Tomasz Wojciechowski t_wojciechowski1(at)poczta.onet.pl

Podróże:

Współpracują Luiza Poreda luiza.poreda(at)gmail.com
Aleksandra Jakuczek a.jakuczek(at)gmail.com
Marta Akuszewska m.akuszewska(at)wp.pl
Michał Lubina michallubina(at)wp.pl
Michał Gołąb mokrus(at)poczta.fm
Magdalena Krasuska krasuskamagda(at)gazeta.pl

Kultura:

Opiekun Jacek Socha - kultura(at)mojeopinie.pl
Juliusz Sabak juliusz_sabak(at)o2.pl
Łukasz Paluch wookie-88(at)wp.pl
Marta Minakowska alamin@pro.onet.pl
Ewa Kuźniar ewak(at)krak.tke.pl

Subiektyw:

Joanna Zalewska zapachnieba(at)hotmail.com

Media:

Mateusz Pułkowski mateusz.pulkowski@gmail.com


Współpraca redakcyjna z serwisem mojeopinie.pl, kontakt redakcja@mojeopinie.pl

[zamknij]W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".